Sobota, 20 stycznia 2018, tydzień nieparzysty (03)

PRAKTYKI W URZĘDZIE MIASTA ŁODZI

Praktyki w Urzędzie Miasta Łodzi

praktyki.jpg

Uniwersytet Łódzki podpisał umowę z Urzędem Miasta Łodzi o współpracy w organizacji praktyk studenckich. Studenci II roku MSG (specjalność Biznes międzynarodowy)  w wyniku rekrutacji zostali zakwalifikowani i otrzymali szansę odbycia praktyk w Wydziale Zamówień Publicznych Urzędu Miasta Łodzi. Dotychczas w projekcie wzięło udział 4 naszych studentów.

Na zdjęciu obok studenci biorący udział w praktykach (od lewej w dolnym rzędzie: Julia Łuźniak, Agnieszka Olczak, Justyna Adrianowska i Michał Zaremba) wraz z Opiekunami i Dyrektorem Wydziału Zamówień Publicznych p. Tomaszem Głuszczakiem (od lewej: p. Marcin Kalmus, p. Elżbieta Maciejewska, Dyrektor Wydziału Tomasz Głuszczak, p. Iwona Kowalczyk, p. Magdalena Bednarek-Sicińska, p. Tomasz Olszówka).

Opublikowane: 12-06-2014